fbpx

FAQ

< najczęstsze_pytania >

Strony WWW

Ile kosztuje strona internetowa?

W zależności od stopnia rozbudowania strony cena może wahać się od 1200 złotych za prostą stronę typu “wizytówka” do kilku tysięcy złotych przy bardziej rozbudowanych projektach.

Jaki jest czas realizacji strony internetowej?

Tutaj również wszystko zależy od stopnia rozbudowania strony. Zazwyczaj jednak jest to od 5 do 10 dni roboczych przy prostych stronach i ok. 30 dni przy bardziej rozbudowanych projektach

Co to znaczy responsywna strona internetowa?

Responsywna strona internetowa, to strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wszystkie realizowane przez nas strony są responsywne.

Czy będę mógł samodzielnie wprowadzać treści na stronę internetową?

Tak. Strony internetowe tworzymy w oparciu o silnik WordPress, który w prosty sposób umożliwia użytkownikom modyfikacje treści na stronie. Po zrealizowaniu strony internetowej dostarczymy Ci niezbędne instrukcje oraz film instruktażowy dotyczący wprowadzania treści na stronie internetowej.

Czy możecie zająć się za mnie obsługą strony internetowej?

Oczywiście. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie obsługi i utrzymania strony internetowej. Więcej informacji znajdziesz na stronie: 
Prowadzenie strony internetowej

Jak rozpocząć współpracę z initSoft?

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer +48  505 996 734 i przedstaw nam swój pomysł na stronę. Potrzebujemy od Ciebie informacji co chciałbyś zawrzeć na swojej stronie.

Czy posiadasz już jakieś materiały do wykorzystania? Opisz nam możliwie jak najdokładniej swoją wizję – ułatwi nam to wstrzelenie się w Twoje oczekiwania.

Czy zapewniacie domenę i hosting?

Tak. Załatwiamy za klientów wszystkie formalności. Tworząc duże ilości stron internetowych możemy zaoferować naszym klientom domeny i hosting w konkurencyjnych cenach.

< najczęstsze_pytania >

Sklepy internetowe

Ile kosztuje sklep internetowy?

Podobnie jak w przypadku strony internetowej, odpowiedź brzmi:
“to zależy” 🙂 Ceny rozpoczynają się od 2000 PLN netto i rosną proporcjonalnie do wielkości sklepu.

Ile trwa stworzenie sklepu internetowego?

W zależności od stopnia rozbudowania od 15 do 30 dni roboczych.

Czy sklepy internetowe również mogą być responsywne?

Tak. Ponad 54% zakupów w internecie odbywa się przez urządzenia mobilne. Responsywny sklep internetowy to konieczność w dzisiejszych czasach. 

Czy będę mógł samodzielnie wprowadzać produkty w sklepie internetowym?

Oczywiście. Podobnie jak w przypadku strony internetowej przygotujemy dla Ciebie dokładną instrukcję i wideo jak samodzielnie dokonywać edycji w sklepie internetowym.

Czy możecie zająć się za mnie obsługą techniczną sklepu internetowego?

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie obsługi i utrzymania Twojego sklepu. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Prowadzenie strony internetowej

Czy istnieje możliwość integracji sklepu z moim systemem ERP?

Tak. Możemy wykonać dla Ciebie taką integrację. Napisz do nas lub zadzwoń pod numer +48  505 996 734 i dogadamy szczegóły.

< pytania>

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

A może chcesz zapytać o coś innego?

Scroll to Top