< najczęstsze_pytania >

Strony WWW

Jak to zazwyczaj w życiu bywa, odpowiedź brzmi: “to zależy” 🙂
W zależności od stopnia rozbudowania 
strony cena może wahać się od kilkuset złotych za prostą stronę typu “wizytówka” do kilku tysięcy złotych przy bardziej rozbudowanych projektach.

Tutaj również wszystko zależy od stopnia rozbudowania strony. Zazwyczaj jednak jest to od 5 do 10 dni roboczych.

Responsywna strona internetowa, to strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wszystkie realizowane przez nas strony są responsywne.

Tak. Strony internetowe tworzymy w oparciu o silnik WordPress, który w prosty sposób umożliwia użytkownikom modyfikacje treści na stronie. Po zrealizowaniu strony internetowej dostarczymy Ci niezbędne instrukcje oraz film instruktażowy dotyczący wprowadzania treści na stronie internetowej.

Oczywiście. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie obsługi i utrzymania strony internetowej. Więcej informacji znajdziesz na stronie: 
Administracja Stron WordPress

Napisz do nas lub zadzwoń pod numer +48  505 996 734 i przedstaw nam swój pomysł na stronę. Potrzebujemy od Ciebie informacji co chciałbyś zawrzeć na swojej stronie.

Czy posiadasz już jakieś materiały do wykorzystania? Opisz nam możliwie jak najdokładniej swoją wizję – ułatwi nam to wstrzelenie się w Twoje oczekiwania.

Tak. Załatwiamy za klientów wszystkie formalności. Tworząc duże ilości stron internetowych możemy zaoferować naszym klientom domeny i hosting w konkurencyjnych cenach.

< najczęstsze_pytania >

Sklepy internetowe

Podobnie jak w przypadku strony internetowej, odpowiedź brzmi:
“to zależy” 🙂 Ceny rozpoczynają się od 1800 PLN netto i rosną proporcjonalnie do wielkości sklepu.

W zależności od stopnia rozbudowania od 10 do 30 dni roboczych.

Tak. Ponad 54% zakupów w internecie odbywa się przez urządzenia mobilne. Responsywny sklep internetowy to konieczność w dzisiejszych czasach. 

Oczywiście. Podobnie jak w przypadku strony internetowej przygotujemy dla Ciebie dokładną instrukcję i wideo jak samodzielnie dokonywać edycji w sklepie internetowym.

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie obsługi i utrzymania Twojego sklepu. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Administracja Sklepów WooCommerce

Tak. Możemy wykonać dla Ciebie taką integrację. Napisz do nas lub zadzwoń pod numer +48  505 996 734 i dogadamy szczegóły.

< pytania>

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

A może chcesz zapytać o coś innego?

Scroll to Top