Prowadzenie strony internetowej to ważny element świadomej obecności firmy w sieci. Samo posiadanie strony to często za mało, aby spełniała ona swoje zadania, a więc promowała naszą firmę w sieci. W Internecie wiele stron internetowych wygląda na zaniedbane i opuszczone. Takie strony nie wzbudzają zaufania i z pewnością nie są dobrą wizytówką dla Twojej firmy. Właściciele stron internetowych powinni mieć świadomość, że aby strona była wartościowa dla odbiorcy (czyt. potencjalnego klienta) należy zadbać o szereg spraw, takich jak aktualizacja skryptów i wtyczek używanych na stronie, regularne tworzenie kopii bezpieczeństwa strony internetowej, optymalizacja treści czy kodu strony.

Regularne aktualizacje oraz dbałość o bezpieczeństwo stron internetowych to kluczowe czynniki wpływające na ich skuteczność.
Dzięki naszej pomocy, strony internetowe naszych klientów zawsze działają sprawnie i są zabezpieczone przed zagrożeniami.
 

Prowadzenie strony internetowej – zakres usług

W initsoft oferujemy kompleksową usługę obsługi strony internetowej oraz opieki nad stroną lub sklepem internetowym, stworzonym w oparciu o WordPress oraz WooCommerce.

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa, aktualizacji oraz obsługi stron WordPress oraz sklepów WooCommerce. Jeśli posiadasz stronę internetową, ale nie dysponujesz dostateczną ilością czasu aby zająć się prowadzeniem swojej strony, to w ramach niewielkiej miesięcznej opłaty kompleksowo zajmiemy się dla Ciebie administracją strony internetowej.

Pakiety obsługi strony internetowej

Jeśli nie chcesz tracić czasu na samodzielną aktualizację strony i żmudne prowadzenie prac serwisowych, to przygotowaliśmy 3 pakiety na utrzymanie strony internetowej

Pakiet Podstawowy

90 PLN / miesiąc
 • Aktualizacja wtyczek i motywów – raz w miesiącu
 • Kopia zapasowa strony – raz w miesiącu
 • Odzyskiwanie strony z kopii zapasowej w przypadku awarii
 • Czas reakcji do 24 godzin

Pakiet Rozszerzony

450 PLN / miesiąc
 • Aktualizacja wtyczek i motywów – raz w tygodniu
 • Kopia zapasowa strony – raz w tygodniu
 • Odzyskiwanie strony z kopii zapasowej w przypadku awarii
 • Optymalizacja wydajności strony
 • do 5 godzin prac programistycznych i graficznych na stronie
 • Czas reakcji do 12 godzin
 • Raport podsumowujący na koniec miesiąca
Uwaga: powyższe ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT. Wszystkie pakiety są dostępne na umowę miesięczną lub roczną. Oferujemy również możliwość dostosowania pakietów do indywidualnych potrzeb klienta.
 

Aktualizacja stron internetowych

W ramach opieki nad stroną dbamy o bieżącą aktualizację wszystkich wtyczek oraz skryptów na stronie internetowej, tak aby właściciele stron internetowych mogli skupiać się na prowadzeniu swojego biznesu i nie musieli zaprzątać sobie głowy aspektami technicznymi związanymi ze stroną internetową. Regularna aktualizacja stron internetowych jest niezwykle istotnym elementem, który pomaga uchronić państwa strony od wirusów oraz ataków hakerskich.

Uzupełnianie strony o nowe treści

W ramach współpracy możemy zająć się również uzupełnianiem Twojej strony o nowe treści. Możesz przygotować artykuł, a my zoptymalizujemy go pod kątem pozycjonowania i umieścimy na stronie lub też możesz w całości powierzyć nam przygotowanie treści na firmowej stronie internetowej.

Modernizacja strony

Dla klientów, którzy oprócz bieżącej obsługi WordPressa potrzebują stałego wsparcia programisty, przygotowaliśmy również 3 pakiety w ramach których możemy nawiązać współpracę i w ramach których istnieje możliwość modyfikacji szaty graficznej strony internetowej, a także prace programistyczne związane z modernizacją strony.

Pakiet Podstawowy

1500 PLN
 • 15 godzin prac programistycznych i graficznych na stronie
 • Monitorowanie postępu prac za pomocą Trello
 • Raport po wykorzystaniu 5 i 10 godzin

Pakiet Standardowy

2700 PLN
 • 30 godzin prac programistycznych i graficznych na stronie
 • Monitorowanie postępu prac za pomocą Trello
 • Raport po wykorzystaniu 15 i 30 godzin

Pakiet Rozszerzony

4500 PLN
 • 60 godzin prac programistycznych i graficznych na stronie
 • Monitorowanie postępu prac za pomocą Trello
 • Raport każdorazowo po wykorzystaniu 15 godzin

Bezpieczeństwo strony internetowej

W ramach współpracy nie tylko zajmiemy się bieżącą aktualizacją skryptów i wtyczek, ale doinstalujemy też specjalne pluginy, które podniosą poziom bezpieczeństwa na Twojej stronie internetowej.
Realizując prowadzenie strony dopilnujemy także, aby na Twojej stronie internetowej regularnie były robione kopie bezpieczeństwa, co w razie awarii serwera w szybki sposób pozwoli nam odzyskać wszystkie Twoje dane.

Dlaczego aktywne prowadzenie strony internetowej jest istotne?

Właściciele stron internetowych często zadają sobie pytanie czy warto inwestować czas i pieniądze w utrzymanie swojej strony. Odpowiedź brzmi – tak! W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej to podstawa, a aktywne jej prowadzenie może przynieść wiele korzyści dla Twojej firmy, ponieważ pozwala na zwiększenie zasięgu Twojej firmy, budowanie pozytywnego wizerunku, poprawę pozycji w wyszukiwarkach i utrzymywanie interakcji z użytkownikami.

Dzięki temu Twoja firma może osiągnąć sukces w Internecie i zyskać przewagę nad konkurencją. Pamiętaj, że dbanie o stronę internetową to inwestycja, która może zwrócić się w postaci wzrostu sprzedaży i zadowolenia klientów.

Dla kogo jest usługa prowadzenia strony internetowej?

Nasze usługi są skierowane zarówno do małych, jak i dużych firm. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy i osiągnął zamierzone cele. Dlatego też oferujemy atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.
Jeśli nie masz czasu zajmować się administracją strony internetowej, kwestiami technicznymi, to initSoft oferuje prowadzenie stron w korzystnej cenie. Możesz w łatwy sposób zlecić prowadzenie swojej strony internetowej profesjonalistom, a samemu skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Wypełnij poniższy formularz i porozmawiajmy o szczegółach!

Scroll to Top