fbpx

Reklama Google

Google Ads to platforma reklamowa stworzona przez firmę Google, która umożliwia wyświetlanie reklam na stronach wyników wyszukiwania, na witrynach oraz w aplikacjach mobilnych związanych z usługami Google. Reklama Google pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów poprzez wyselekcjonowane i opłacone słowa kluczowe, a także dostosować reklamy do zainteresowań i preferencji użytkowników.

Wiemy jak prowadzić skuteczne kampanie Google Ads i chcielibyśmy pomóc Ci w skutecznym promowaniu Twojej firmy w internecie.

Kiedy warto skorzystać z reklamy Google?

 • kiedy dopiero zaczynasz działalność
  Pozycjonowanie stron www to najtańsza forma promocji firmy w Internecie, ale wymaga czasu. Wybierz reklamę Google, aby szybciej pozyskać pierwszych klientów. 
 • potrzebujesz szybkich efektów prowadzonych działań reklamowych
  Kampanie Google Ads działają w zasadzie od razu
 • potrzebujesz zwiększenia ruchu na Twojej stronie internetowej
  Jeżeli Twoja strona internetowa potrzebuje większej liczby odwiedzających, to kampania Google Ads może pomóc Ci w przyciągnięciu więcej użytkowników.
 • generowanie sprzedaży
  Jeśli Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży swoich produktów lub usług, kampania Google Ads może przyciągnąć klientów gotowych do zakupu.
 • szykujesz promocje sezonowe
  Kampania Google Ads jest idealna do promowania ofert sezonowych, promocji lub wyprzedaży, które mają określony czas trwania.
 •  wprowadzasz na rynek nowy produkt
  Jeśli chcesz zwiększyć świadomość swojego nowego produktu lub usługi, kampania Google Ads może pomóc w dotarciu do większej liczby potencjalnych klientów.
 • geolokalizacja
  Jeśli Twoja firma operuje lokalnie i chcesz dotrzeć do klientów w określonym obszarze geograficznym, kampania Google Ads z opcją targetingu geograficznego może być bardzo skuteczna.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nie wiążemy się z Tobą długoterminowymi umowami – jeśli stwierdzisz, że reklama Google nie jest dla Ciebie, możesz w dowolnym momencie rozwiązać umowę.

Dbamy o pełne zrozumienie Twoich celów biznesowych przed rozpoczęciem kampanii. Przeprowadzamy szczegółową analizę rynku, konkurencji i potencjalnych odbiorców, aby opracować indywidualną strategię reklamową, która przyniesie maksymalne efekty.

Monitorujemy i optymalizujemy Twoje kampanie na bieżąco. Naszym celem jest uzyskanie jak najwyższej konwersji przy jak najmniejszym koszcie. Regularnie analizujemy dane i wprowadzamy odpowiednie zmiany, aby Twoje kampanie były jeszcze bardziej efektywne.

reklama google

W ramach kampani Google Ads oferujemy

Ile kosztuje reklama Google? 

Inwestycja w reklamę Google Ads zawsze podzielona jest na 2 części. Pierwsza z nich to budżet, który przeznaczony jest na reklamę, a druga część to kwota przeznaczona na nasze wynagrodzenie.

W initSoft lubimy prostotę, dlatego nasz cennik prezentuje się następująco:

 • przy budżecie reklamowym do 3000 PLN nasze wynagrodzenie to 500 PLN netto
 • przy budżecie reklamowym od 3001 do 6000 PLN nasze wynagrodzenie to 600 PLN netto
 • przy budżecie reklamowym powyżej 6000 PLN nasze wynagrodzenie to 10% budżetu

Chcesz wiedzieć ile powinien wynieść budżet reklamowy dla Twojej firmy, aby skutecznie pozyskiwać nowych klientów? Zadzwoń do nas już dziś lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a w ciągu 48h otrzymasz od nas niezobowiązującą wycenę i propozycję optymalnego budżetu reklamowego dla Twojej firmy. 

Opowiedz o swoim celu

Scroll to Top