< wordpress >

Strony Internetowe Bielsko

uslugi aplikacje desktop web large

Niniejsza oferta projektowania stron internetowych kierowana jest do firm oraz osób fizycznych działających na terenie całej Polski, a w szczególności w mieście Bielsko Biała i okolicach.

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy w erze Facebooka i Instagrama posiadanie swojej strony internetowej nadal ma sens?

Jeśli tak, to nie jesteś sam. Wiele osób rozpoczynających działalność lub będących w biznesie już jakiś czas również zadaje sobie takie pytanie. Wbrew pozorom odpowiedź na nie jest jednak prosta: zdecydowanie nadal warto posiadać własną stronę internetową.

Nowoczesne strony internetowe to nadal niezbędny element prezentacji oferty firmowej. Strony internetowe pełnią rolę wizytówki firmowej, dodają prestiżu, otwierają okna na nowe rynki i poszerzają grupę Twoich potencjalnych odbiorców.

Dzięki stronie internetowej budujesz rozpoznawalność marki, wzbudzasz zaufanie kontrahentów i kreujesz swój niepowtarzalny wizerunek w sieci. To jednak nie wszystko. Posiadając własną stronę internetową możesz budować wokół niej społeczność, będąc jednocześnie niezależnym od zewnętrznych dostawców, takich jak wspomniany Facebook czy Instagram. Prawie każdy zna historie, w których właściciele dużych stron na Facebooku, Instagramie czy YouTube z dnia na dzień stracili do nich dostęp, przez kaprysy internetowych gigantów. Choćby dlatego, posiadanie profesjonalnej strony internetowej nadal ma ogromną wartość, gdyż na swojej stronie internetowej sam jesteś sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Tworzenie serwisów internetowych Bielsko

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym chętnie podejmiemy się wykonania strony internetowej, która będzie szybka, responsywna i zoptymalizowana pod kątem SEO. Usługa tworzenia stron internetowych jest obecna w naszej firmie od początku jej istnienia. Projekty stron wykonujemy od 2010 roku. Mamy na koncie wiele udanych realizacji stron internetowych, co potwierdzają opinie naszych klientów. Projektujemy dedykowane strony w oparciu o WordPress – opensource’owy system zarządzania stroną. Ponadto nasze strony internetowe zgodne są ze wszystkimi obowiązującymi standardami, w tym WCAG 2.1. Wdrażanie stron internetowych przeprowadzamy sprawnie i zgodnie z wymaganiami naszych Klientów.

 

Projektowanie stron internetowych Bielsko

 

Czasy prehistorycznych stron internetowych już dawno minęły. W drugiej dekadzie XXI wieku należy zadbać o indywidualny wygląd strony, dostarczenie wygodnego systemu do zarządzania stroną , a sam proces wykonania strony przebiegać powinien szybko i sprawnie. Responsywne strony internetowe, a więc takie, które poprawnie wyświetlają się na urządzeniach o różnych rozdzielczościach (komputery, tablety, telefony komórkowe) to kwestia obowiązkowa, niezależnie, czy Twój serwis to prosta strona internetowa typu “wizytówka” czy też rozszerzona strona internetowa z rozbudowaną ofertą, blogiem, galerią i wieloma podstronami.

 

Strony internetowe Bielsko – etapy tworzenia

 

Zadanie projektowania stron internetowych można podzielić na 3 etapy. Pierwszy krok to krótka rozmowa, mająca na celu poznanie Ciebie, Twojej firmy i Twoich oczekiwań. Tutaj określamy też jaki jest zakres obowiązków po stronie klienta – każdy Klient czynnie uczestniczy w procesie tworzenia strony. Etap ten kończy się zawsze mailem podsumowującym oraz przygotowaniem oferty. Jeśli oferta jest satysfakcjonująca, to przystępujemy do działania. Przygotowanie strony internetowej zajmuje nam od kilku dni do kilku tygodni – w zależności od wielkości strony. Gdy wszystko jest OK następuje umieszczenie strony internetowej na serwerze docelowym oraz etap ostatecznej konfiguracji strony internetowej.

Nowoczesne strony internetowe Bielsko – jaka cena?

 

Dla naszych klientów tworzymy strony zarówno proste (tzw. “strony wizytówki”), jak i rozbudowane, które umożliwiają w sposób bardziej precyzyjny przedstawienie firmowej oferty, a także zawierają dodatkowe integracje z zewnętrznymi systemami lub też wymagają stworzenia dedykowanych rozwiązań programistycznych.

Nowa strona typu “wizytówka” stworzona w jednej wersji językowej, zawierająca maksymalnie do 5 podstron, na którą wszystkie treści dostarczone są przez Klienta to koszt w przedziale 1200-1500 PLN netto. Bardziej rozbudowane rozwiązania wymagają indywidualnych konsultacji i odrębnej wyceny.

 

Dedykowane strony internetowe Bielsko – opieka serwisowa

 

Po wykonanym zadaniu nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie. Zawsze dostarczamy precyzyjną instrukcję obsługi strony internetowej oraz wideo obrazujące jak samodzielnie administrować stroną. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy ma czas i ochotę samodzielnie prowadzić stronę internetową, dlatego oferujemy usługę administracji stroną internetową, w ramach której dbamy o aktualizację wszystkich pluginów i skórek, tworzymy kopie zapasowe, na bieżąco monitorujemy wydajność strony internetowej i w razie potrzeby optymalizujemy jej działanie. Dla bardziej wymagających użytkowników oferujemy też kilka pakietów stron internetowych w zakresie ich obsługi i administracji.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej ofercie dotyczącej Administracji Stron WordPress.

Ponadto wszystkie nasze strony objęte są 12 miesięczną gwarancją, dlatego gdyby pojawiły się problemy technicznie po etapie wdrożenia strony na serwer Klienta, zawsze można liczyć na pomoc ze strony firmy initSoft.

 

Pozycjonowanie stron Bielsko

 

Oprócz stron internetowych świadczymy również usługi z zakresu marketingu internetowego oraz pomagamy naszym klientom w pozycjonowaniu strony internetowej w wyszukiwarce Google. Trzeba mieć świadomość, iż samo posiadanie dobrej strony internetowej to dopiero pierwszy krok do sukcesu w Internecie. Należy również zadbać o naszą widoczność w sieci. Sposobów jest wiele, a najpopularniejsze z nich to:

 • reklamy w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIN)
 • reklama Google AdWords
 • pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google

Płatna reklama z pewnością może dostarczyć szybkich efektów, jednak długofalowo warto rozważyć pozycjonowanie strony na określone frazy kluczowe. Jeśli interesuje Cię temat pozycjonowania, sprawdź naszą ofertę “Pozycjonowanie Bielsko

 

Tworzenie sklepów internetowych

 

Prowadzisz sprzedaż B2B lub B2C i potrzebujesz rozwiązania w zakresie eCommerce? Świetnie trafiłeś. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie witrynę sklepu internetowego, dodamy produkty i zoptymalizujemy opisy pod kątem SEO.

Dowiedz się więcej o Sklepach Internetowych WooCommerce.

Podsumowanie

Co możemy Ci zaoferować w pakiecie Strony Internetowe Bielsko i okolice?

 • interaktywną stronę internetową
 • indywidualny wygląd strony
 • unikalne projekty graficzne stron internetowych
 • wygląd strony dostosowany do Twoich preferencji
 • system zarządzania treścią WordPress
 • optymalizacja strony pod lokalne wyszukiwanie
 • usługi digital marketingu
 • integracja z Social Media
 • film instruktażowy i szkolenie z obsługi strony
 • gwarancja 12 miesięcy

Zleć usługę projektowania stron internetowych specjalistom. 

Jeśli potrzebujesz zupełnie nowej witryny lub też zależy Ci jedynie na odświeżeniu swojej strony internetowej, którą już posiadasz, to wypełnij poniższy formularz i do usłyszenia 🙂

Opowiedz o swojej nowej stronie

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą i chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie

Scroll to Top