fbpx

Strony Internetowe Bielsko

< wordpress >

Strony Internetowe Bielsko

Nowoczesne strony internetowe to nadal niezbędny element prezentacji oferty firmowej. Nasze strony internetowe WordPress pełnią rolę wizytówki firmowej, dodają prestiżu, otwierają okna na nowe rynki, poszerzają grupę Twoich potencjalnych odbiorców i pomagają w realizacji celów biznesowych.

Dzięki stronie internetowej budujesz rozpoznawalność marki, wzbudzasz zaufanie kontrahentów i kreujesz swój niepowtarzalny wizerunek w sieci. 

Tworzenie stron internetowych Bielsko

Chętnie podejmiemy się wykonania dla Ciebie strony internetowej, która będzie szybka, responsywna i zoptymalizowana pod kątem SEO. Usługa tworzenia stron internetowych jest obecna w naszej firmie od początku jej istnienia. Projekty stron wykonujemy od 2010 roku. Mamy na koncie wiele udanych realizacji stron internetowych, co potwierdzają opinie naszych klientów. Projektujemy dedykowane strony w oparciu o WordPress – opensource’owy system zarządzania stroną. Ponadto nasze strony internetowe zgodne są ze wszystkimi obowiązującymi standardami, w tym WCAG 2.1. Wdrażanie stron internetowych przeprowadzamy sprawnie i zgodnie z wymaganiami naszych Klientów.
 

Dlaczego warto stworzyć stronę www z initSoft?

Minimum formalności

Czas realizacji już od 5 dni roboczych

Bardzo szybkie działanie strony

Łatwa obsługa i zarządzanie stroną

Strony internetowe Bielsko – etapy tworzenia

Zadanie projektowania stron internetowych można podzielić na 3 etapy. Pierwszy krok to krótka rozmowa, mająca na celu poznanie Ciebie, Twojej firmy i Twoich oczekiwań. Tutaj określamy też jaki jest zakres obowiązków po stronie klienta – każdy Klient czynnie uczestniczy w procesie tworzenia strony. Etap ten kończy się zawsze mailem podsumowującym oraz przygotowaniem oferty. Jeśli oferta jest satysfakcjonująca, to przystępujemy do działania. Przygotowanie strony internetowej zajmuje nam od kilku dni do kilku tygodni – w zależności od wielkości strony. Gdy wszystko jest OK następuje umieszczenie strony internetowej na serwerze docelowym oraz etap ostatecznej konfiguracji strony internetowej.

Dlaczego warto posiadać stronę www?

Dzięki stronie internetowej można dotrzeć do większej liczby klientów

Strona internetowa jest skutecznym narzędziem promocji i reklamy

Ułatwia komunikację z klientami i pozwala na szybką odpowiedź

Można na niej prezentować produkty i usługi w atrakcyjny sposób

Strona internetowa buduje wiarygodność i zaufanie wśród klientów

Jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Nie sposób zawrzeć odpowiedzi na wszystkie pytania w krótkiej ofercie, dlatego zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub umówienie się na niezobowiązującą konsultację online.

Podsumowanie

Co możemy Ci zaoferować w pakiecie Strony Internetowe Bielsko i okolice? 

Zleć usługę projektowania stron internetowych specjalistom. 

Jeśli potrzebujesz zupełnie nowej witryny lub też zależy Ci jedynie na odświeżeniu swojej strony internetowej, którą już posiadasz, to wypełnij poniższy formularz i do usłyszenia 🙂

Opowiedz o swojej nowej stronie

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą i chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie

Scroll to Top